Vyhledat
  • Armosa

Ako pracujeme

Aktualizace: 20. říj 2019


“Vytvorte si rovnako výnimočný interiér, akí ste Vy sami a cíťte sa v ňom doma”.

Sme dizajnérske interiérové štúdio Armosa. Dizajnovým návrhom a ich realizáciám, v bytových aj nebytových priestoroch, sa venujeme už viac ako 13 rokov. Dizajn je vášeň, dizajn je vyjadrenie vlastnej identity.


Na začiatku každej realizácie vždy začíname s osobným stretnutím. Hľadáme nielen riešenia pre zmenu interiéru, ale aj podstatu zmýšľania a životného štýlu našich klientov. ARMOSA predstavuje komplexné služby. Dokonalý interiér je proces, ktorý začína odborným poradenstvom, návrhmi, výberom produktov až po samotnú realizáciu a finalizáciu Vášho interiéru. Ako interiéroví štylisti sme pripravení vytvoriť Vám harmonické prostredie. Vďaka vhodne zvoleným farebným kombináciám, tvarom, vzorom, materiálom a ich štruktúram, dokonale zladíme Váš priestor. Vždy prichádzame my k Vám. Prinášame katalógy aj vzorky navrhovaných materiálov. Na základe dispozičných možností a svetelných podmienok Vášho interiéru, Vám navrhneme konkrétne riešenia. Pomôžeme Vám aj s výberom nábytku, kuchyne, sedačky, doplnkov aj príslušenstva. Tovar Vám objednáme, privezieme a priamo u Vás vyskladáme a vydekorujeme. Pôsobíme celoslovensky, a tak realizácie od ARMOSA nájdete vo viacerých domoch, firmách, či priestoroch určených na relax a oddych.

Naša voľba bola jasná. Radi pracujeme so spoľahlivými partnermi, a preto v našich dizajnových realizáciách majú popredné zastúpenie európske renomované značky, kvalitné materiály, originálne a inovatívne riešenia, ktoré dodajú Vášmu interiéru nádych luxusu a zároveň maximálny komfort so zachovaním plnohodnotnej praktickosti. ARMOSA ponúka viac než len dekorácie. Pri našich realizáciách myslíme na estetiku, harmóniu priestoru, ale aj plnohodnotnú funkčnosť pri každodennom používaní.

Nechajte prehovoriť svoj vlastný vkus. Využite služby interiérového štylistu. Využite ARMOSA.


7 zobrazení

Interiérové štúdio ARMOSA 

Budova BBC5 

Plynárenská 7C  821 09 Bratislava - Ružinov

kontakt - Bc. Jana Javorová 

mail : studio@armosa.sk

mobil : 00421 903 144 686

Fakturačné údaje :

ARMOSA s.r.o.

Plynárenská 7C  

821 09 Bratislava - Ružinov

IČO :     45937630

IČ DPH :  SK2023146092

  • Facebook - Gray Circle
  • Instagram - Gray Circle
  • Pinterest - Gray Circle
  • YouTube - Gray Circle
  • LinkedIn - Gray Circle

© 2019 by ARMOSA